Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2021 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2021. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. Last Minute Rakousko.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko 2021 - Last Minute Rakousko

Vyhledávání zájezdů

Rakousko podle termínu

Penzion Bergblick, Bad Goisern
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Penzion Bergblick, Bad Goisern, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4140,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Penzion Bergblick V Bad Goisern
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Penzion Bergblick V Bad Goisern, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 3540,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Bar
 • Domácí zvířata povolena
 • Půjčovna kol
 • Wifi zdarma
 
Pension St. Leonhard - Zima/Jaro
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Pension St. Leonhard - Zima/Jaro, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1760,- Kč.
 
Pension Bergheil
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Pension Bergheil, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, s výlety, vhodné pro seniory levně, v aktuální ceně 6840,- Kč.
 
Neue Post (Ei)
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v 3hvězdičkovém ubytování Neue Post (Ei), s délkou 3 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až pátek 5. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6422,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima,Hotel Berghof***- Speciální Nabíd
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima,Hotel Berghof***- Speciální Nabíd, s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až středa 10. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, v aktuální ceně 12250,- Kč.
 
Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Schladming / Dachstein v hvězdičkovém ubytování Mitterberg/ Gröbming, Zima, Hotel Berghof***, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až čtvrtek 4. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou light all inclusive. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 1990,- Kč.
 
Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Lyžování V Rakousku - Maishofen - Penzion Christa A Jeho Dep, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až neděle 7. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské, cyklistické levně, v aktuální ceně 4960,- Kč.
 
Landhotel Agathawirt***, Zima- Spec.akce 4=3 Noci Platby
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Dachstein West v hvězdičkovém ubytování Landhotel Agathawirt***, Zima- Spec.akce 4=3 Noci Platby, s délkou 4 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až sobota 6. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 4900,- Kč.
 
Landgasthof Wasserfall
Dovolená Rakousko na jaře 2021 v lokalitě Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Landgasthof Wasserfall, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 3. březen až úterý 9. březen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: jarní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 10107,- Kč.
 • Dětské hřiště
 • Fitness
 • Bar
 • Wifi zdarma
 

Zobrazeno 21-30 z 20204 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal