Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska

Aktuální nabídka Last Minute zájezdů do Rakouska a dovolená Rakousko 2020 levně. ☀️ All Inclusive pobyty v luxusních hotelech 2020. Zájezdy do Rakouska s ubytováním. Last Minute Rakousko.

Rakouskem.cz    >    

Rakousko 2020 - Last Minute Rakousko

Vyhledávání zájezdů

Rakousko podle termínu

Hotel Berghof Tauplitzalm
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Tauplitz v 3hvězdičkovém ubytování Hotel Berghof Tauplitzalm, s délkou 11 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až sobota 12. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, v aktuální ceně 13587,- Kč.
 
Flattach, Apartmány Monika - Zima
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Mölltal / Ankogel v hvězdičkovém ubytování Flattach, Apartmány Monika - Zima, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 458,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 2623,- Kč.
 
Ferienpark Kreischberg (Ei)
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kreischberg / Murau v hvězdičkovém ubytování Ferienpark Kreischberg (Ei), s délkou 8 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až středa 9. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4590,- Kč.
 
Ferienhaus Nocki
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Bad Kleinkirchheim v hvězdičkovém ubytování Ferienhaus Nocki, s délkou 10 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pátek 11. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 4684,- Kč.
 
Falkensteiner Hotel Schladming
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Schladming / Dachstein v luxusním 4.5hvězdičkovém ubytování Falkensteiner Hotel Schladming, s délkou 7 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až úterý 8. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou polopenze. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové, sportovní, s výlety, cyklistické, v aktuální ceně 25740,- Kč.
  • Vnější bazén
  • Vnitřní bazén
  • Minibar
  • Bar
  • Golf
  • Klidná lokalita
  • Fitness
  • Domácí zvířata povolena
  • Wifi zdarma
 
Explorer Hotel Hinterstoder
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Kitzbühel / Mittersill v 3hvězdičkovém ubytování Explorer Hotel Hinterstoder, s délkou 6 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 7. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy sportovní, lyžařské levně, v aktuální ceně 7690,- Kč.
 
Euro Youth Hotel Krone- Zima/Jaro
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Bad Gastein v hvězdičkovém ubytování Euro Youth Hotel Krone- Zima/Jaro, s délkou 2 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až čtvrtek 3. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 1240,- Kč.
 
Basekamp
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Katschberg v hvězdičkovém ubytování Basekamp, s délkou 5 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až neděle 6. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou snídaně. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 6528,- Kč.
 
Appartements Pernull
Dovolená Rakousko v zimě 2020 v lokalitě Nassfeld v 3hvězdičkovém ubytování Appartements Pernull, s délkou 13 dní. Pobyt ve volném termínu středa 2. prosinec až pondělí 14. prosinec, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Rekreace od Invia se stravou bez stravy. Kategorie této nabídky: zimní Super Last Minute zájezdy pobytové levně, v aktuální ceně 9817,- Kč.
 

Zobrazeno 21-30 z 18967 nalezených

Podrobné vyhledávání

Vyhledáváme:AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal
Booking.com

Rakousko podle měsíce odjezdu

Vyhledáváme

Vyhledáváme:   AlexandriaInviaDovolená.czTravel portal