Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
Rakouskem    >    
Saalbach / Hinterglemm    >    

Hotel Saalbacher Hof

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Hotel Saalbacher Hof - Saalbach / Hinterglemm

Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2017 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 2 dní. Pobyt v termínu sobota 23. září až neděle 24. září, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 2441,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2017 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 7 dní. Pobyt v termínu pondělí 25. září až neděle 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní super last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské v aktuální ceně 14647,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2017 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu pátek 29. září až neděle 1. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 9 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4882,- Kč.
 
Hotel Saalbacher Hof
Dovolená Rakousko 2017 - Saalbach / Hinterglemm v luxusním 4hvězdičkovém ubytování Hotel Saalbacher Hof, s délkou 3 dní. Pobyt v termínu sobota 30. září až pondělí 2. říjen, s dopravou vlastní - například autem, za 10 dní. Rekreace od Invia se stravou polopenze, podzimní last minute zájezdy pobytové, sportovní, lyžařské levně v aktuální ceně 4882,- Kč.
 

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Saalbach / Hinterglemm podle měsíce odjezdu

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2017, všechna práva vyhrazena.