Rakouské Alpy
Lyžování v Rakousku
Vlajka Rakouska
www.1Itálie.cz    >    

Penziony Rakousko

Vyhledávání zájezdů

Vyhledáváme:

Dovolená Rakousko s ubytováním v penzionech

Serfaus, Pension Margit - Léto
Dovolená Rakousko 2016 - Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Serfaus, Pension Margit - Léto, s délkou 2 dní, v termínu středa 29. červen až čtvrtek 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 860,- Kč.
 
Hinterglemm, Pension Wolfgang
Dovolená Rakousko 2016 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Hinterglemm, Pension Wolfgang - Léto, s délkou 2 dní, v termínu středa 29. červen až čtvrtek 30. červen, s dopravou vlastní - například autem, zítra. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 1220,- Kč.
 
Penzion Tyrol Maria Alm
Dovolená Rakousko 2016 - Hochkönig v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Tyrol Maria Alm, s délkou 4 dní, v termínu čtvrtek 30. červen až neděle 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Strava polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 3720,- Kč.
 
Serfaus, Pension Margit - Léto
Dovolená Rakousko 2016 - Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Serfaus, Pension Margit - Léto, s délkou 2 dní, v termínu čtvrtek 30. červen až pátek 1. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 860,- Kč.
 
Penzion Trauner V Kaprunu
Dovolená Rakousko 2016 - Kaprun / Zell am See v 3hvězdičkovém ubytování Penzion Trauner V Kaprunu, s délkou 6 dní, v termínu čtvrtek 30. červen až úterý 5. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Strava polopenze, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 5900,- Kč.
 
Penzion Bergblick V Bad Goisern
Dovolená Rakousko 2016 - Horní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Penzion Bergblick V Bad Goisern V Solné Komoře, s délkou 5 dní, v termínu čtvrtek 30. červen až pondělí 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, pozítří. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 4280,- Kč.
 
Saalbach, Pension Norika - Léto
Dovolená Rakousko 2016 - Saalbach / Hinterglemm v hvězdičkovém ubytování Saalbach, Pension Norika - Léto, s délkou 2 dní, v termínu pátek 1. červenec až sobota 2. červenec, s dopravou vlastní - například autem, popozítří. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 1230,- Kč.
 
Serfaus, Pension Margit - Léto
Dovolená Rakousko 2016 - Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Serfaus, Pension Margit - Léto, s délkou 2 dní, v termínu sobota 2. červenec až neděle 3. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 980,- Kč.
 
Penzion Kirchenwirt, Gosau
Dovolená Rakousko 2016 - Horní Rakousko v hvězdičkovém ubytování Penzion Kirchenwirt, Gosau, s délkou 8 dní, v termínu sobota 2. červenec až sobota 9. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 4 dny. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 7250,- Kč.
 
Serfaus, Pension Margit - Léto
Dovolená Rakousko 2016 - Serfaus / Fiss / Ladis v hvězdičkovém ubytování Serfaus, Pension Margit - Léto, s délkou 2 dní, v termínu neděle 3. červenec až pondělí 4. červenec, s dopravou vlastní - například autem, za 5 dní. Strava snídaně, letní super last minute zájezdy pobytové levně, pobyt v ceně 980,- Kč.
 

Zobrazeno 1-10 z 494 nalezených

Upřesnění vyhledávání

Vyhledáváme:

Rakousko podle lokality

Rakousko podle typu zájezdu

Rakousko podle měsíce odjezdu

Rakousko podle ubytování

Copyright© Rakouskem.cz 2013-2016, všechna práva vyhrazena.

Aktualizace: 14. 6. 2016 13:42:44